Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Bieżnia treningowa z przeciwprądem serii H2X Fitness Swim Spa

Bieżnia pływacka H2X

Bieżnia pływacka H2X Fitness Swim Spa Alternatywa dla tradycyjnego basenu

Bieżnia z przeciwprądem H2X Fitness Swim Spa to idealne miejsce do pływania, ćwiczeń aquafitness i hydroterapii. Specjalne funkcje takie jak przeciwprąd pływacki, miejsca hydromasażu oraz uchwyty fitness zapewniają profesjonalny trening wraz z hydroterapią. W przeciwieństwie do basenu tradycyjnego zabudowanego w gruncie, bieżnię H2X Fitness Swim Spa można ustawić na twardym podłożu w ciągu jednego dnia bez dodatkowych prac budowlanych. Wystarczy wyłącznie dostęp do instalacji elektrycznej i ujęcia wody sanitarnej. Bieżnia dysponuje własnym systemem filtracji wody, który podlega okresowym czynnością polegającym na płukaniu lub wymianie filtrów wody basenowej. Wszystkie dodatkowe funkcje obsługujemy z wykorzystaniem panelu LCD. Seria H2X Fitness Swim Spa ma bieżnie pływackie w dwóch głębokościach; 130 i 152 cm oraz dwa typy przeciwprądu pływackiego w wersji Treiner i Challenger.

Korzyści z inwestycji w basen H2X Fitness Swim Spa;

 • Niskie koszty instalacji
 • Mniejsza powierzchnia zabudowy
 • Gotowy do użytku bez względu na warunki pogodowe
 • Niższe koszty zakupu
 • Wielofunkcyjność; rekreacja, sport, zdrowie
 • Niższe koszty eksploatacyjne

Bieżnia z przeciwprądem H2X Fitness Swim Spa dostępna jest w 13 różnych konfiguracjach pod względem długości; od 11 stóp do 19 stóp. Opcje specjalne i różne typy napędu przeciwprądu pływackiego; z podmieszaniem powietrza lub strumień wody, zapewniają optymalne dopasowanie do potrzeb indywidualnych użytkownika pod względem aktywności sportowej lub potrzeb fizjoterapeutycznych.

Na szczególną uwagę zasługuje model bieżni H2X Fitness Swim SPA 19 dostępny w dwóch wersjach pod względem głębokości; 130 cm i 150 cm i typu zastosowanego przeciwprądu. Najważniejszą zaletą basenu jest jego podział na dwie strefy; bieżnia pływacka oraz miejsce hydroterapii. Pełne odizolowanie dwóch stref daje możliwość użytkownikowi ustawienie dwóch różnych temperatur wody np. 28°C dla pływania i 36°C dla hydroterapii. Dodatkowy panel hydromasażu w strefie bieżni pływackiej Xtreme Therapy Cove zapewniają masaż terapeutyczny dolnej części pleców, bioder, ud i łydek.Co wyróżnia bieżnię H2X Fitness Swim Spa

Ekskluzywny, opatentowany system terapii bio-magnetycznej Master Force™, funkcja nie dostępna u innych producentów - terapia magnetyczna, oferuje korzyści płynące z magnetoterapii. Terapia magnetyczna jest stosowana od wieków w celu złagodzenia bólu, poprawy krążenia, zmniejszenia obrzęku i złagodzenia sztywności. Obecnie coraz więcej lekarzy i fizjoterapeutów stosuje magnetoterapię w leczeniu problemów z plecami, artretyzmu i kontuzji sportowych. Potężne magnesy są umieszczone za dyszami StressRelief Neck i Shoulder Seat ™, aby zapewnić ulgę punktom nacisku.

Dla osób poszukujących szczególnych potrzeb regeneracji ciała mamy system Master Blaster® Foot Therapy * wykorzystuje wiązkę silnego strumienia wody, by zrelaksować ciało poprzez masaż stóp. Ta wyjątkowa forma refleksologii jest poparta badaniami naukowymi nad korzyściami zdrowotnymi masażu stóp. Nasz system do terapii stóp Master Blaster® jest zasilany przez oddzielną, przewymiarowaną pompę, potężny strumień wody, przynoszący ulgę dla stóp.Wersja H2X Trainer są wyposażone w przeciwprąd z czterema dyszami VIP i wtryskiem powietrza, które zapewniają płynniejszy przepływ wody niż tradycyjne wanny z hydromasażem. Woda zapewnia stały opór, intensyfikując trening, niezależnie od tego, czy pływamy, biegamy czy też wykonujemy ćwiczenia siłowe. Unikalna konstrukcja płyty tłumiącej przeciwprąd pomaga kontrolować nadmierność turbulencji i szeroki przepływ wody. Zmieniając moc strumienia wody – dwa stopnie, uzyskujemy wydajniejszy i silniejszy przeciwprąd.

Model bieżni w wersji H2X Challenger ma sześć bezpowietrznych dysz VIP tworzących gładki, szeroki prąd wody idealny do intensywnego pływania i ćwiczeń aquafitness.  Dzięki 25 ustawieniom prędkości możesz zwiększyć tempo podczas treningu interwałowego lub wybrać go dla wysiłku wytrzymałościowego.


Spa H2X Fitness Swim Spa jest wyposażone w funkcje Premium, które są standardem dla najlepszych ćwiczeń i relaksu

 • VIP Technology - wysokowydajny przeciwprąd pływacki
 • AquaSpeed VSP ™ - programowalny wielostopniowy przeciwprąd wody 
 • Hydroterapia – stalowe dysze do masażu 
 • Xtreme Therapy Cove - zapewnia pełny masaż terapeutyczny 
 • EcoPur® Charge Water Purification – system filtracji wody
 • Energooszczędne – minimalne koszty eksploatacji
 • Master Blaster® - refleksologiczne dysze do masażu stóp 
 • StressRelief szyi i barku Seat ™ - łagodzi ból barku i szyi 
 • Mistrz Siła ™ Bio-Magnetic System Terapii – uśmierzanie bólu i stanów zapalnych 
 • H2Xercise ™ Fitness System - sprzęt do ćwiczeń w wodzie 

 Opcje specjalne

 • Fusion Air Sound System - sprzęt audio
 • Moduł Wi-Fi  - zdalny nadzór
 • Mast3rPur ™ - system zarządzania wodą 
 • SoftTread ™ - antypoślizgowy, komfortowy system podłogowy firmy SwimDek®
 • Axis Cover System - rolowana pokrywa termiczna


Bieżnia pływacka z przeciwprądem pływackim H2X Fitness Swim Spa w wersji Challenger/Trainer  to świetny sposób na utrzymanie kondycji ciała na z zachowaniem przyjemności z treningu po najniższych możliwych kosztach. 

Dla każdego sportowca, zarówno początkującego, jak i profesjonalisty, to wygodny sposób zwiększenia siły, wypracowania odpowiedniej techniki i pewność siebie podczas pływania. Hydroterapia i liczne ćwiczenia aquafitness, które można wykonywać na bieżni z przeciwprądem H2X Fitness, są bezpieczne i  zapobieganiu kontuzjom i ich regeneracji.

Chcemy, abyś cieszył się, że sprawnością fizyczną i dobrym samopoczuciem to dla nas jest priorytetem.  Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy światowej klasy sportowcem, potrzeba jest czymś więcej niż chęć, aby zrównoważyć treningi z wymaganiami życiowymi. To wymaga zaangażowania i poszukiwań najlepszych rozwiązań. Dlatego producent modeli basenów H2X jest oficjalnym partnerem stowarzyszenia IRONMAN.


Bieżnia pływacka z przeciwprądem pływackim H2X Fitness została zaprojektowane tak, aby trening i regeneracja ciała były wygodna i dostępna bez wychodzenia z domu.

 

Sprawdź dostępność modeli


Przegląd basenów z przeciwprądem
H2X Fitness SPA


Basen treningowy z serii Therapool


Idealne do ćwiczeń ogólnorozwojowych, modele H2X Fitness Therapool  pomogą Ci przywrócić siłę i pozostać aktywnym. Modele Therapool są wyposażone w maksymalnie trzy dysze strumieniowe, które uzupełniają naturalny opór wody, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać swój trening wodny. Wbudowane funkcje hydroterapii i relaksu, z wyprofilowanym miejscami, dyszami hydromasażu i możliwością regulacji temperatury wody zapewnia najlepszą regeneracje ciała i mięśni po ciężkim treningu.


ThERAPOOL 13

basen 3-osobowy z 26 dyszami

Wymiary: 229 cm x 396 cm x 130 cm

Pojemność wody: 4 807 litrów

Przeciwprąd: 2 dysze do pływania Flow Stream


THERAPOOL se

basen 6-osobowy z 28 dyszami

Wymiary: 239 cm x 336 cm x 130 cm

Pojemność wody: 3 502 litrów

Przeciwprąd: 3 dysze do pływania Flow Stream


ThERAPOOL dEEP

basen 6-osobowy z 51 dyszami

Wymiary: 239 cm x 336 cm x 150 cm

Pojemność wody: 4 013 litrów

Przeciwprąd: 3 dysze do pływania Flow Stream


Basen SPA Fitness z serii Trainer


Bieżnie pływackie H2X Fitness zapewniają pływanie i ćwiczenia lepsze niż tradycyjne Swim Spa z wtryskiem powietrza. Łącząc naukę i inżynierię, technologia VIP zapewnia wydajniejszy przepływ wody do pływania, biegania lub chodzenia. Wbudowane funkcje hydroterapii i relaksu, z Xtreme Therapy Cove, dyszami masującymi i możliwości dostosowania temperatury wody regenerują ciało i mięśnie w optymalnych warunkach.


Trainer 12

basen 6-osobowy z 51 dyszami

Wymiary: 239 cm x 366 cm x 130 cm

Pojemność wody: 4 713 litrów

Przeciwprąd: 4 dysze VIP z wtryskiem powietrza


Trainer 15

basen 4-osobowy z 39 dyszami

Wymiary: 239 cm x 457 cm x 130 cm

Pojemność wody: 6 132 litrów

Przeciwprąd: 4 dysze VIP z wtryskiem powietrza


Trainer 15 deep

basen 4-osobowy z 39 dyszami

Wymiary: 239 cm x 457 cm x 153 cm

Pojemność wody: 7 173 litrów

Przeciwprąd: 4 dysze VIP z wtryskiem powietrza


Trainer 18 deep

basen 4-osobowy z 39 dyszami

Wymiary: 239 cm x 547 cm x 153 cm

Pojemność wody: 8 460 litrów

Przeciwprąd: 4 dysze VIP z wtryskiem powietrza


Trainer 1

basen 5-osobowy z 44 dyszami

Wymiary: 239 cm x 587 cm x 130 cm

Pojemność wody: 7 779 litrów

Przeciwprąd: 4 dysze VIP z wtryskiem powietrza i 1 Master Blaster®


Trainer 19 deep 

basen 5-osobowy z 44 dyszami

Wymiary: 239 cm x 587 cm x 153 cm

Pojemność wody: 10 388 litrów

Przeciwprąd: 4 dysze VIP z wtryskiem powietrza i 1 Master Blaster®


Basen pływacki z serii Chellenger


Swim Spa Challenger wypełnia lukę między sprawnością a wydajnością, dzięki czemu można przenieść swój trening na wyższy poziom. Modele Challenger są wyposażone w innowacyjny system dysz Jet, który nie wprowadza powietrza do strumienia wody. Dzięki technologii VIP i sześciu strategicznie rozmieszczonym dyszom, system tworzy płynny, szeroki strumień wody, który może rzucić wyzwanie nowicjuszowi lub profesjonalnym pływakom. Strefa SPA zapewnia najwyższy poziom hydroterapii i relaksu.

AQUASPEED VSP™

Ekran dotykowy AquaSpeed VSP oferuje łatwe w obsłudze elementy sterujące, które pozwalają ustawić prędkość przeciwprądu i zaprogramować dowolny trening. Dzięki 25 ustawieniom prędkości możemy dostosować tempo do wysiłku wytrzymałościowego lub zmienić je, aby skorzystać z treningu interwałowego.


challenger 15 d 

basen 4-osobowy z 39 dyszami

Wymiary: 239 cm x 457 cm x 153 cm

Pojemność wody: 7 306 litrów

Przeciwprąd: 6 dysz Airless VIP Technology


challenger 18 d 

basen 4-osobowy z 39 dyszami

Wymiary: 239 cm x 547 cm x 153 cm

Pojemność wody: 7 874 litrów

Przeciwprąd: 6 dysz Airless VIP Technology


challenger 19 d 

basen 4-osobowy z 44 dyszami

Wymiary: 239 cm x 587 cm x 153 cm

Pojemność wody: 10 388 litrów

Przeciwprąd: 6 dysz Airless VIP Technology i 1 Master Blaster®)


</html>

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj