Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Energooszczędna wentylacja do osuszania powietrza w hali basenu

Systemy wentylacji i osuszania
dla pomieszczeń basenów ze strefą SPA & Wellness


Zachowanie komfortu klimatu w pomieszczeniu krytego basenu lub SPA & Wellness wymaga stosowania odpowiednich rozwiązań technologicznych w zakresie stosowania materiałów jak również sposobu uzdatniania powietrza. By sprostać wyzwaniu, niezbędna jest również wiedza w zakresie panujących zjawisk fizycznych w takich pomieszczeniach. Połączenie tych faktów daje gwarancję stworzenia idealnych warunków klimatycznych w każdym pomieszczeniu basenu kapielowego przy optymalnie niskich kosztach energetycznych i zachowaniu bezpieczeństwa konstrukcji budynku. Warto zatem zapoznać się z nowoczesną technologią systemów wentylacji dla pomieszczeń kąpielowych i rekreacyjnych o dużej wilgotności...


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike
Szukaj