Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Imprezowa wanna z przeciwprądem

Imprezowa wanna z przeciwprądem

V150Party Swim Spa Party Vessel

Nie każdy wanna z przeciwprądem jest idealna na treningi aquafitness i wspieranie technik pływackich. Niektóre są przeznaczone do większej interakcji społecznej i wspólnej zabawy. Przedstawiamy wannę z przeciwprądem potocznie zwaną „Koktailową”. Wybierz Imprezową wannę koktajlową z przeciwprądem pomiędzy modelem V150P Swim Spa Party Vessel lub V150W Swim & Workout Vessel! Wanna z przeciwprądem serii Vector21 V150 Party to ogromne imprezowe SPA dla 10 osób łączące w sobie cechy wanny z hydromasażem i Swim Spa w jednej kompaktowej zabudowie. Ta unikalna hybrydowa konstrukcja obejmuje osiem foteli z hydromasażem laminarnym, a także dwie dysze Whitewater-4 do potężnego masażu nóg i stóp. Przeciwprąd jest wzmocniony 4-ma dyszami Whitewater-4 z płynna regulacją mocyWanna z przeciwprądem V150P to jednostka nowej generacji z systemem Vector Optimized Laminar Therapy (VOLT™), kontrolą przepustnicy V3 i futurystycznymi Jetpods, które zapewniają pełną kontrolę nad hydroterapią i największymi przepływami strumienia wody.

Wanna z przeciwprądem imprezowa V150P

Wanna z przeciwprądem serii Vector21 V150 Party to idealne rozwiązanie dla klubów, hoteli i innych miejsc, których zadaniem jest zapewnienie najlepszej zabawy podczas wypoczynku.

Opcje dodatkowe PREMIUM

  • System nagłośnienia - Bluetooth, 2 głośniki
  • Opcje dźwięku - Port audio, zestaw sterowania dźwiękiem RF
  • Oświetlenie wewnętrzne - Oświetlenie LED Starlight™
  • System uzdatniania – Lampa UV, Ozonowanie
  • Sprzęt aquafitness – Rower aquabike*, bieżnia Jogging*
  • System wioślarski - Zestaw do oporu i wiosłowania
  • Nauka pływania – Pętla z uchwytem biodrowym
  • Schodki zewnętrzne - Barnwood lub Kasztan (lewa lub prawa strona)
  • Pokrywa termiczna – Składana z podnośnikami lub rolowana
  • Połączenie bezprzewodowe - ControlMySpa™ RF

Wanna z przeciwpradem V150 jest teraz dostępna w dwóch wersjach V150P Swim Spa Party Vessel lub V150W Swim & Workout Vessel!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj