Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanna SPA do kąpieli lodowej Chilly GOAT

Wanna SPA do kąpieli lodowej Chilly GOAT

Przygotuj się na moc wrażeń z legendą 

Chilly GOAT od Master Spas!

Nowoczesna wanna Chilly GOAT rzuca wyzwanie lodowatej kąpieli. Zanurz się i żyj życiem z niezachwianą determinacją. Chilly GOAT jest, aby dać Ci siłę „Zmarznij i żyj odważnie”, letnie doświadczenia nie mogą się równać z dreszczem gęsiej skórki. Nie ma emocji nie ma zabawy!

Nowoczesna wanna Chilly GOAT wypełnia lukę potrzeb morsowania nie tylko w okresach chłodnych i poszukiwań najlepszych miejsc na zimną kąpiel w jeziorze morzu czy też wyspecjalizowanych miejscach odnowy biologicznej dostępnych wyłącznie dla profesjonalistów.

Nowoczesny wygląd naszego produktu oznacza, że można go zainstalować w dowolnym miejscu otoczenia domu. I korzystać przez cały rok. Technologia wykonania i łatwa obsługa zapewni najwyższy komfort i satysfakcję.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj