Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Nowoczesne baseny ogrodowe z przeciwprądem Cal Spas

Nowoczesna siłownia wodna Cal Spas

Nowoczesne bseny  Swim & SPA
zapewniają luksus i komfort pływania ...


Firma Cal Spas oferuje trzy podstawowe linie ogrodowych basenów SPA Patio™Spas, Escape™Spas, Platinum™Spas oraz dwie linię nowoczesnych basenów z przeciwprądem pływackim Swim Pro™ i X Series™.  Każdą linię SPA można rozbudować do konfiguracji Premium Plus. Nowoczesne baseny z przeciwprądem Cal Spas w wersji Premium to półka cenowa średnia lub wyższa w zależności od przyjętej konfiguracji.


Baseny z przeciwprądem Swim Spa Swim Pro™ to wydłużona wersja wanny ogrodowej z hydromasażem, który pozwala pływać w miejscu przed strumieniem wody wytworzonym przez specjalne dysze Tornado Jets. Taka konstrukcja zapewnia możliwość realizacji treningu aqua fitness; chodzenie, bieganie w miejscu lub delikatnie pływanie.

Korzystając z opcji przeciwprądu Hydro-Pro Swim-Mill + Resistance I, Resistance II i Resistance V możemy sobie pozwolić na bardziej profesjonalne pływanie z pełnym obciążeniem. Specjalna Technologia Pro Trainer™ umożliwia pływakowi regulację wszystkich sześciu dyszjedno cześnie w zakresie 1-100%  lub wybór programu treningu Swim Pro od 1 do 6 z automatycznie zmienianym oporem, (interwały).

Cal Spas produkuje  osiem podstawowych modeli Swim Pro™ klasy: Fitness,
Swim Pro, Pro Treiner, Freestyle, Champion, Commander i Olympian
.


·        Linia Fitness posiada jedno komorowe 6-osobowe SPA z 22 dyszami oraz napęd przeciwprądu w postaci jednego strumienia JET. Ta najmniejsze Swim Spa z przeciwprądem pływackim.

·        Swim Pro jest wystarczająco duży basenem jednokomorowym by pomieścić 11 osób i ma 25 dysz w strefie SPA. To jeden z najpopularniejszych modeli. Ma dwie dysze River, które wytwarzają przeciwprąd pływacki oraz jedną dysze JET. Taki układ przeciwprądu jest szerszy i bardziej gładki zapewniając już bardziej wymagający trening pływacki. 

·        Linia Pro Treiner zawiera wszystkie cechy basenów Swim Pro ale ich specjalna funkcją Pro Trainer™ ukierunkuje go dla osób lubiących pływanie rekreacyjne na długich dystansach, by po każdym takim dystansie móc skorzystać ze strefy SPA i miejsc profesjonalnej hydroterapii.

·        Commander, Champion to oferta basenów pływackich dla osób szukających wyzwań w pływaniu. Potężny przeciwprąd pływacki z trzema dyszami River i dwiem JET wspieranych systemem regulacji Pro Trainer™ zapewnia profesjonalne pływanie dla zawodowców jak również osób uczących się pływać na wyższym poziomie. Strefa SPA dopasowana jest do hydromasażu rozluźniającego całe ciało po intensywnym treningu.

·        Olimpian to najbardziej ekstrawagancka linia basenów z przeciwprądem pływackim, która pomieści siedem osób. Dodatkowy panel Hydromasage z 55 dyszami w strefi pływackiej stanowi doskonałe miejsce na profesjonalne pływanie i relaks dla całego ciała.  Oddzielona  3-osobową strefa SPA z 31 dyszami zapewnia hydroterapię na równi z tradycyjnym jacuzzi. To podwójne Swim Spa z utrzymują wodę  dwie różne temperatury wody.Wymiary i moc przeciwprądu...


Dla kogo basen z przeciwprądem 
Cal Spas Swim Pro™?Wszystkie baseny Cal Spas mają przeciwprąd do pływania napędzany oddzielną pompą z dyszami odrzutowymi (JET i River). Wytwarzany przeciwprąd strumienia wody wydaje się być węższy i nie tak płynny ani mocny jak przeciwprąd wytworzony przez system łopatkowy czy śmigłowy, dlatego oferta basenów Cal Spas jest skierowana dla osób ceniących sobie długodystansowe spokojne pływanie jak również osób pragnących rozwijać sprawność fizyczną z wykorzystaniem sprzętu aqua fitness. Baseny Swim Pro™ i X Series™ są doskonałe do biegania i relaksu z rodziną. Płaskie antypoślizgowe dno pozwala na wstawienie dodatkowego sprzętu; aqua bike, bieżnia jogging. Regulacja mocy i kierunku przeciwprądu nie ogranicza możliwości pływania osobom o najniższych umiejętnościach pływacki. Osoby z ograniczeniami ruchowymi dzięki antypoślizgowym powierzchniom niecki mogą czuć się bezpiecznie i przywracać dawną sprawność ruchową i fizyczną.

 

Przemyślana konstrukcja i funkcjonalność basenu z przeciwprądem 
Swim Pro™ Cal Spas to odpowiedź na dzisiejsze czasy. Kiedy większość z Nas poszukuje indywidualności połączonej z profesjonalizmem przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Zapoznaj się z technologią budowy nowoczesnego basenu Swim Pro™
już teraz...!Baseny Cal Spas są bardzo mocne,  trwałe i zbudowane przy użyciu ekskluzywnego procesu konstrukcyjnego Fibersteel™. Te arkusze akrylowe są formowane próżniowo, a następnie są szczelnie wzmacniane estrem winylowym i wysokiej jakości włóknem szklanym. Po zakończeniu procesu utwardzania skorupa zostaje pokryta żywicą wypełniającą, włóknem szklanym i węglanem wapnia. 

Opatentowane przez firmę Cal Spas dysze Hydro-Proze stali nierdzewnej o nowoczesnym wyglądzie charakteryzują się wyjątkowo przezroczystą obudową. Te dysze Hydro-Pro są standardem w wannach z hydromasażem Cal Spas. Specjalny środek zwalczający bakterie jest wtopiony w tkaninę filtra wannowego, zapobiegając rozmnażaniu się szkodliwych mikrobów i bakterii. Każda wanna z hydromasażem Cal Spas jest standardowo wykonana z atrakcyjnych i trwałych paneli do zabudowy konstrukcji, aby chronić SPA przed otoczeniem i warunkami atmosferycznymi.

 

Czytaj wiecej…*Pobierz broszurę basenów Swim-Pro™ Swim & Fitness Spas

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj